Czarny pasek skórzany zigner dobry wybór

Dlaczego pasek skórzany do spodni jest dobrym wyborem?

Paski do spodni mogą być wykonywane z różnych materiałów począwszy od tytułowej skóry, po tkaniny, ekoskórę, plastik, len i wiele innych materiałów. Dlaczego jednak przyjęło się, że najlepszy pasek do spodni to pasek skórzany?

 

Wytrzymałość pasków ze skóry

Paski w zależności od materiału z którego są wykonane mogą mieć różną przydatność użytkowania. Jeśli paski wyprodukowane z PVC czy “ekoskóry” będziemy nosić od czasu to faktycznie mogą z nami pozostać na dłużej. Powstaje jednak pytanie jaki pasek będziemy nosić w pozostałe dni? 🙂 Z reguły paski wykonane ze sztucznych materiałów szybciej się zużywają, rozklejają, parcieją, kruszeją i tracą swoje właściwości jakie miały na początku. Paski ze skóry natomiast pozostają wytrzymałe przez cały czas ich użytkowania i są dosłownie długowieczne o czym najlepiej wiedzą starsze pokolenia czy nasi dziadkowie. 

 

Tandetny pasek męski 

Niestety na rynku pojawił się mały problem. Coraz więcej ukazuje się pasków skóropodobnych lub takich, które zawierają jej śladowe ilości. Często sprzedawcy wprowadzają w błąd potencjalnych klientów pisząc szumnie, że materiał dominujący w pasku to skóra bądź do produkcji użyto skóry naturalnej itp.. Niestety prawda bywa zgoła inna, a po krótkim czasie pasek zaczyna się rozwarstwiać, pękać czy urywać w miejscu zapinania. Klienci wprowadzani w błąd żyją później w przeświadczeniu, że skóra może jednak nie jest taka dobra. To jednak błędny wniosek. A jeśli chcesz dowiedzieć się jak poznać dobrej jakości pasek do spodni przejdź do tego artykułu: https://zigner.pl/porady/po-czym-poznac-dobry-skorzany-pasek-do-spodni/

zły skórzany pasek do spodni rozklejanie

 

Skórzany pasek a styl

Skórzany pasek do spodni, który wykonany jest w klasycznym stylu, bez udziwnień pozostanie z Tobą na lata, bez względu na modę jaka będzie panowała w danym czasie. Pasek ze skóry to też elegancja i pewnego rodzaju prestiż. Nie założysz bowiem  do marynarki parcianego paska ale ze skóry już tak. 

skorzany pasek do spodni szeroki brąz główna4

Droższy pasek do spodni jest tańszy

Kupując tańszy pasek finalnie płacimy drożej, bo szybciej się nam psuje i musimy kupić kolejny. Z drugiej strony gdy kupimy dobry pasek ze skóry za 100-150 złotych będziemy go nosić latami. Dla przykładu nabywając tańszy pasek np. za 50 zł i wymieniając go np. co 6 miesięcy w ciągu trzech lat wydamy 300 złotych. Koszty będę nam się kumulowały, nie wspominając o nerwach jakie będą nam towarzyszyły gdy pasek się popsuje w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego jest to też jeden z powodów dla których paski skórzane mają tak wielu zwolenników.

 

Gdzie kupić pasek do spodni dobrej jakości?

Obecnie w internecie jest wiele miejsc, gdzie można kupić skórzany pasek. Przed zakupem trzeba mieć jednak pewność, że pasek wykonany jest z jednego kawałka skóry. Dodatkowo trzeba też wiedzieć czy skóra, z której został wykonany pasek jest naprawdę dobrej jakości i nie będzie szybko pękała. Bez tego ciężko o dobry wybór. My jako Zigner możemy zagwarantować najwyższą jakość skór i pasków. Jeśli są Państwo zainteresowani to serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Można to zrobić klikając Tutaj: https://zigner.pl/paski/

Dodane przez ZIGNER