Wymiana Towaru

 1. Klient może dokonać wymiany towaru zakupionego w sklepie internetowym w ciągu 14 DNI od daty odebrania przesyłki.
 2. Sklep gwarantuje przeprowadzenie procesu wymiany pod warunkiem dostępności wskazanego produktu w ofercie.
 3. W przypadku, gdy towar na który miała zostać dokonana wymiana nie jest już dostępny w ofercie, Obsługa sklepu internetowego nawiąże kontakt z Klientem w celu ustalenia szczegółów wymiany.
 4. Produkt może zostać wymieniony na ten sam model w innym kolorze lub rozmiarze, a także na inny, aktualnie dostępny produkt w tej samej cenie.
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia towaru zgłoszonego do wymiany, gdy towar ten będzie nosił ślady użytkowania.
 6. W celu realizacji procesu wymiany należy napisać wiadomość email na adres: kontakt@zigner.pl.
  – W temacie wiadomości proszę wpisać słowo WYMIANA i podać numer zamówienia.
  – W treści wiadomości proszę o podanie: Imienia i Nazwiska, adresu do wysyłki, numeru telefonu do kontaktu oraz towaru/rozmiaru, na który ma zostać wymieniony odsyłany przez Państwa produkt.
 7. Po wypełnieniu i wysłaniu maila dotyczącego wymiany należy oczekiwać kontaktu ze strony naszej Obsługi w celu doprecyzowania szczegółów wymiany. Kontakt z Państwem nastąpi do 48 godzin od otrzymania wiadomości.
 8. W przypadku możliwości wymiany towaru Klient zobowiązany jest odesłać towar do Sprzedającego na własny koszt. Klient musi zapakować oraz zabezpieczyć produkt w sposób chroniący przed uszkodzeniem w czasie transportu, w stanie umożliwiającym jego prawidłowy przewóz.
 9. Sprzedający ponosi koszt ponownego wysłania towaru do kupującego najtańszą dostępną w jego ofercie metodą wysyłki.