Nasza Historia

Witaj,
cieszymy się, że odwiedzasz tę stronę, ponieważ dzięki temu będziemy mieli szansę choć przez chwilę opowiedzieć Ci o marce, która powstała z głębi serca.

Twórcą marki ZIGNER™ jest Rafał Garbarczyk, który na co dzień związany jest z ludźmi i biznesem. ZIGNER to wynik dwóch czynników. Po pierwsze jego pasji do tworzenia jakościowych rzeczy, a po drugie doceniania klasycznego, eleganckiego stylu, bez zbędnych udziwnień, ale z elementem, który się wyróżnia.

ZIGNER to produkty uniwersalne, które możesz nosić zarówno na co dzień jak i na bardziej oficjalne okazje. Dlatego powstała marka, której hasłem przewodnim jest “The Quality of Style” czyli styl i jakość w jednym.

Tworząc nasze wyroby zawsze kierujemy się trzema zasadami: jakości, ponadczasowości i elegancji, dlatego wyroby wykonywane są ręcznie z najwyższej jakości skóry licowej, a tkaniny pochodzą od renomowanych włoskich producentów. Dzięki temu możesz cieszyć się produktami przez lata, a nie jeden sezon. 

Gdybyś miał jakieś pytania to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami.

Miłego dnia i udanych zakupów 🙂

Co od nas otrzymasz?

Wsparcie

Na każdym etapie zakupu chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: mailowo, telefonicznie, na czacie czy facebooku.

14 dni na wymiane i zwrot

Bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki możesz zwrócić lub wymienić towar.

Hand Made

Wszystkie nasze wyroby robione są ręcznie. Jedynie drobne przeszycia wykonywane są na maszynie aby nadać całości większej estetyki.

Bezpłatna dostawa

Przy zakupach od 199 złotych otrzymujesz od nas wysyłkę GRATIS.

Jakość

Nasze wyroby tworzone są z najwyższej jakości skóry licowej oraz włoskich tkanin.

Darmowe porady

Na naszym blogu zamieszczamy liczne darmowe porady dotyczące wyrobów ze skóry, jak i wskazówek na temat komunikacji międzyludzkiej.

 

“ZIGNER TO MARKA Z SERCEM. TWORZONA PRZEZ LUDZI DLA LUDZI.”

Rafał Garbarczyk
Twórca marki ZIGNER